WIGILIE FIRMOWE

ORGANIZACJA WIGILII FIRMOWYCH

ŚWIĘTA W FIRMIE

ORGANIZACJA ŚWIĄT FIRMOWYCH

WIGILIA FIRMOWA

Wigilie firmowe Łódź, Warszawa, Poznań

jesteśmy tam, gdzie nie może zabraknąć świątecznego nastroju

Organizujemy wigilie firmowe, w ramach których oferujemy pełną obsługę wydarzenia pod kątem:

♣ lokalizacji

♣ cateringu

♣ oprawy muzycznej

♣ oprawy technicznej (np. dobór światła)

♣ wprowadzenia atmosfery celebracji

♣ organizacji prezentów świątecznych

♣ opracowania planu wydarzenia

♣ zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu uczestnikom spotkania

Czas świętowania – wigilie firmowe w Łodzi i poza miastem

 

Święta to idealny czas na zatroszczenie się o relacje. Niby nic się nie zmienia, a jednak… nachodzi nas refleksja, mgiełka świątecznego nastroju wisi w powietrzu oznajmiając, że grudzień to niezwykły miesiąc. Od wielu pokoleń czas świąt jest czasem magicznym – dlaczego? To czas podsumowania, rozważań o tym, co było, wspomnienie wspólnych chwil i swoich działań. W czasie świąt robimy sobie rachunek sumienia. Dziękujemy wzajemnie za wspólnie spędzone chwile, życzymy szczęścia na kolejne dni. Warto ten moment wykorzystać w biznesie do budowania wspólnotowego podejścia w grupie, podkreślenia, że każdy z Waszych pracowników jest ważny i doceniacie jego pracę.

 

Celebracja świąt – spotkania firmowe

 

Organizacja wigilii firmowych to spełnienie potrzeb wyższego rzędu w przedsiębiorstwach. Dzięki takim wydarzeniom, pracownicy mają okazję, by porozmawiać, złapać oddech i bez skrępowania poplotkować. Czas świąt to dla przedsiębiorców okres wzmożonej aktywności – to dlatego wcielamy się w role elfów i zimą przychodzimy z pomocą, by sprawnie zorganizować Waszą wigilię firmową. Wigilie firmowe to celebracja całego roku wspólnej pracy, to nie wymysł marketingowców i PRowców. To podstawowa potrzeba ludzka – człowiek jest przecież istotą społeczną.

 

Jak organizujemy wigilie firmowe?

 

Spełniamy świąteczne życzenia zapracowanych. Zapewniamy odpowiednie miejsce na Wasze wydarzenie, dbamy o serwowanie smacznych potraw wigilijnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia. Organizujemy tradycyjne spotkania wigilijne, jak i nowoczesne, na których nie uświadczycie pierogów z barszczykiem, za to może się pojawić sushi!

 

Święta tuż tuż, a Wy wciąż nie macie pomysłu na zorganizowanie wigilii firmowej?

 

Skontaktujcie się z nami!

 

A my niczym zaradne elfy pomożemy Wam zorganizować wspaniałe wydarzenie!

biuro@piknik-event.pl