ORGANIZACJA IMPREZ

ORGANIZACJA IMPREZ FIRMOWYCH

PIKNIKI FIRMOWE

EVENTY FIRMOWE

IMPREZY INTEGRACYJNE

ORGANIZACJA IMPREZ PLENEROWYCH

SPOTKANIA FIRMOWE

separator

Imprezy firmowe | Łódź | organizacja eventów Piknik-Event

Eventy firmowe – Łódź, Warszawa, Poznań – niezależnie od miasta, od grupy, od budżetu, motywują, wpływają na polepszenie relacji i pogłębienie więzi wśród pracowników. Eventy firmowe mają w sobie moc łączenia. Chcesz z niej skorzystać? Potrzebujesz bodźca dla swojej firmy? Pobudzenia pracowników?

Eventy firmowe – Łódź i nie tylko, różnorodne branże, inspirujące tematy

Imprezy integracyjne dla branży medycznej? A może imprezy firmowe dla branży e-commerce? Cykliczna organizacja imprez dla dzieci w Twoim mieście? Organizujemy eventy w każdym wymiarze. Dopasowujemy charakter imprezy do społeczności, jaka ma wziąć udział w wydarzeniu. Bierzemy pod uwagę potrzeby, cele i możliwości Klientów. Przedsiębiorcy odnoszą sukcesy właśnie dlatego, że wyróżniają się na rynku i odchodzą od sztampowego sposobu działania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nigdy nie przedstawiamy gotowców do wcielenia w życie. Planujemy i wdrażamy w życie spotkania pełne wrażeń.

Imprezy integracyjne – gwarancja dobrej zabawy

Czy możemy udzielić Wam gwarancji na dobrą zabawę? Każde wydarzenie jest procesem zależnym od wielu czynników. Dzięki pogłębionym badaniom sytuacji wyjściowej, czyli sposobu codziennego funkcjonowania firmy, możemy wymyślić zabawy mające szanse na najlepsze przyjęcie przez uczestników. Wyczuwamy energię tłumu, co ułatwia nam prowadzenie eventów firmowych. Realizujemy opracowany scenariusz, jeśli widzimy, że goście są zadowoleni. W przypadku konieczności wprowadzania zmian do przebiegu wydarzenia, jesteśmy na nie gotowi. Właśnie dlatego możemy zagwarantować dobrą zabawę!

Organizacja imprez firmowych i imprez integracyjnych obejmuje:

 

zapewnienie różnorodnych atrakcji (doświadczeni konferansjerzy, DJ, występy artystyczne, zabawy, warsztaty tematyczne – kulinarne, sportowe, kreatywne)

opiekę animatorów

ochronę czuwającą nad bezpieczeństwem i zdrowiem uczestników (w tym ubezpieczenie)

obecność hostess i promotorów

stworzenie planu imprezy

indywidualne podejście

pełne zaplecze techniczne: technika estradowa, przygotowanie scenografii, sprzątanie terenu, dekorowanie przestrzeni, oprawa muzyczna

wyśmienity catering

 

Zgłoś się do nas. Przedstaw swój cel i pomysł.

 

Przygotujemy propozycję eventu firmowego, jakiego niejeden przedsiębiorca Ci pozazdrości!

biuro@piknik-event.pl