Organizacja Imprez Firmowych

Jeśli planujesz imprezę firmową dla pracowników albo szukasz pomysłu na event firmowy – zapraszamy do współpracy z Piknik Event!

Organizowane przez nas imprezy firmowe na długo zapadają w pamięć i mówi się o nich jeszcze długo po wydarzeniu.

Od czego zacząć?

  1. Zadzwoń do nas i przedstaw swój pomysł imprezy firmowej.
  2. Wspólnie ustalimy szczegóły, żeby wydarzenie było wyjątkowe i niepowtarzalne.
  3. Skupimy uwagę na wszystkich detalach i postaramy się, aby każdy element składowy wydarzenia, tj. miejsce, catering, muzyka i atrakcje były ze sobą spójne.
  4. Stworzymy branding imprezy firmowej – zaproszenia, plakaty, scenografię z logo imprezy na czele.
  5. Przypiszemy dla Ciebie konkretną osobę, która będzie się zajmować projektem,  i która będzie raportować działania na każdym etapie realizacji eventu.
  6. Stworzymy spersonalizowany „produkt” odpowiadający Twoim potrzebom.
  7. Zagwarantujemy pełne bezpieczeństwo i najlepsze atrakcje

Jesteśmy kreatywni i otwarci na wszelkie pomysły – wymyślamy, tworzymy i szukamy inspiracji, dzięki czemu każde wydarzenie jest wyjątkowe. Nasza praca jest naszą pasją. Staramy się, aby każdy event był niezapomniany i pełen wrażeń.

Organizowane przez nas „imprezy firmowe” mają bardzo szerokie spectrum zastosowania w rzeczywistości. Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju eventów firmowych, począwszy od imprez integracyjnych na świeżym powietrzu z dużą dawką humoru, jak również wystawnych gal podkreślających współpracę z kluczowymi kontrahentami i kształtujących pozytywny wizerunek firmy.

Mogą to być wydarzenia mniej – lub bardziej oficjalne: imprezy plenerowe bądź też gale czy bankiety. A także eventy mniej – lub bardziej szalone: zajęcia sportowe, imprezy klubowe czy extreme.

Organizujemy również imprezy tematyczne z gotowym scenariuszem oraz imprezy integracyjne dla pracowników, tzw „team building”, które ułatwiają poznanie współpracowników w niecodziennych sytuacjach, tworzeniu dobrych relacji z przełożonymi wspierając przy tym integrację całego zespołu i polepszenie komunikacji w miejscu pracy.

Przygotowujemy imprezy na terenie całej Polski dla małych grup, jak i na kilka tysięcy osób. Wszystkie traktujemy tak samo poważnie i profesjonalnie.

Podobnie jak z muzyką, nie ma tu ograniczeń, a znając preferencje klienta, możemy zaproponować coś, co trafi w jego gusta, ponieważ potrzeby są różne ale sprowadzają się do wspólnego mianownika – mile spędzonego czasu i dobrej zabawy.

Piknik Event przygotowuje imprezy dla firm w sposób profesjonalny i zapewnia wysoki standard każdego wydarzenia. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy pełne zadowolenie klienta i oferowanych przez nas usług.

Dlaczego my?

W swoim dorobku posiadamy ogromną ilość szkoleń, setki imprez integracyjnych dla pracowników organizowanych dla firm o różnych profilach działalności. Dysponujemy ogromnym zapleczem sprzętowym i logistycznym. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, profesjonalną obsługę i sprawdzonych podwykonawców.

Ponadto kochamy swoją pracę, mamy masę nowych pomysłów, mnóstwo gotowych scenariuszy i jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania. Zagwarantujemy, że wszystkie sprawy techniczne będą zapięte na ostatni guzik, a zabawa świetna i niepowtarzalna.