O nas

Poznaj nas
Piknik Event agencja eventowa z Łodzi

Nasza agencja eventowa Piknik-Event to animatorzy, managerowie, odważni producenci wydarzeń firmowych.
Sprawne działanie i rozbudowana sieć współpracowników pozwala nam na wykonywanie najtrudniejszych zleceń dla naszych Klientów.

organizacja pikników firmowych
separator

Co jest dla nas najważniejsze?

Dobre samopoczucie gości spotkania, klimatyczne miejsce, estetyka dekoracji, jak i przestrzeni samej w sobie. Stawiamy na odpowiednio dobraną oprawę muzyczną i catering, jaki na długo fruwa we wspomnieniach. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na przebieg organizowanych wydarzeń są ludzie – to, kto poprowadzi imprezę, jakie ma doświadczenia i jakimi intencjami się kieruje. Gwarantujemy współpracę z profesjonalistami w tej kwestii. Posiadamy własne zaplecze techniczne, różnorodne urządzenia pneumatyczne, dzięki którym możemy stworzyć intrygujące atrakcje.

W ramach obsługi firm proponujemy również profesjonalnie przygotowanie takich spotkań jak konferencje, szkolenia, sympozja.

separator

Co takiego możemy przygotować dla Ciebie?

Lubimy to, co robimy, sprawia nam to przyjemność, dlatego tak dobrze funkcjonujemy na rynku.  Od ponad 6 lat zajmujemy się organizacją eventów dla firm. I wciąż towarzyszy nam świeża energia! Tworzymy akcje promocyjne, przygotowujemy od strony technicznej: konferencje, szkolenia, jak i pikniki firmowe.

Chcesz oderwać swój zespół od codziennych obowiązków i wpuścić do grupy nieco energii tanecznej? Zorganizuj imprezę firmową. Nasz twórczy team pomoże Ci w organizacji przyjęcia, w stworzeniu odpowiedniej aury i warunków do swobodnej zabawy.

organizacja pikników firmowych
organizacja pikników firmowych
separator

Planujemy i realizujemy:

 

♥ imprezy integracyjne – pomagamy zacieśniać więzi wśród pracowników w ramach zabawy dopasowanej do charakteru firmy

 

♥ imprezy plenerowe – czy to w parku czy w ogrodzie, w powietrzu bądź na morzu – organizujemy imprezy plenerowe dla małych i dużych przedsiębiorstw

 

pikniki firmowe i rodzinne – to wspaniała forma realizowania polityki prorodzinnej, na pikniki firmowe zapraszamy rodziny z dziećmi, dla których również przygotowujemy atrakcje, pikniki cechują się swobodną atmosferą i twórczymi zabawami, grami plenerowymi, mającymi zrelaksować pracowników Twojej firmy

 

spotkania firmowe – nieco bardziej oficjalny event, może przyjąć formę warsztatów, konferencji czy szkolenia, to wydarzenia ukierunkowane na edukację, bądź prowadzenie negocjacji

 

  i naprawdę duże eventy PREMIUM – tak duże, że liczba gości przekracza setkę! Tak duże przyjęcia najczęściej spełniają cel wizerunkowy, promują markę, ale i dają pracownikom możliwość identyfikacji z firmą, w której pracują. To na przykład bale pracownicze dużych sieci, jubileusze, uroczyste otwarcia.

Agencja eventowa Łódź – Piknik Event

 

Robimy to, co kochamy. Pomagamy przedsiębiorcom w organizacji atrakcji dla pracowników, klientów i kontrahentów. Wiemy, gdzie, kiedy i do kogo zadzwonić, by wszystkie elementy imprezy wzajemnie się zazębiły i wydarzenie popłynęło w zaplanowanym kierunku wraz z jego uczestnikami!

Poznaj naszą agencję eventową Piknik-Event i daj się namówić na organizację energetycznego eventu!

Skontaktuj się z nami

biuro@piknik-event.pl