HOSTESSY I PROMOTORZY

organizacja akcji promocyjnych

agencja hostess i promotorów

stoiska reklamowe

standy reklamowe

wynajem hostess

odzież reklamowa

Agencja hostess Łódź – wynajem hostess

To właśnie ludzie są sercem Piknik Event.

Doskonały koncept jest tak samo ważny jak jego realizacja.

Kreacja to połowa sukcesu.

Drugą równie ważną, stanowi dobrze zorganizowany personel tworzący wydarzenie. Brak odpowiednio wyselekcjonowanego teamu to brak oczekiwanego oddźwięku.

Ambasadorzy marki, hostessy, promotorzy, animatorzy, ekipy techniczne, ekipy montażowe.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu ich pracy.
Na przestrzeni kilku lat uczestniczyliśmy w wielu  ogólnopolskich akcjach w  centrach handlowych, road shows, kampaniach ambientowych, wystawach, konferencjach, animacjach i degustacjach.

Pasja i profesjonalizm

sprawiają, że nasi pracownicy zapewniają doskonałe rezultaty. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w organizacji dużych ogólnopolskich akcji promocyjnych.

Wynajem hostess – Agencja hostess Łódź

Przygotowanie ciekawych i skutecznych akcji promocyjnych wymaga doświadczenia, profesjonalnego zaangażowania, konkretnego planu działania, zaangażowania odpowiednich osób i pełną, rzetelną koordynację działań. Wszystko to oczywiście oferuje Państwu Piknik Event, od lat realizujący rozmaite akcje promocyjne.

 

Co wchodzi w skład oferty przygotowanej przez Piknik Event w ramach akcji promocyjnych?

  • dostarczamy w pełni wyposażone i zaaranżowane stoiska reklamowe wraz z pełną obsługą w postaci hostess i promotorów,
  • specjalnie zaprojektowane i przygotowane standy reklamowe,
  • kompleksowa obsługa stoisk targowych,
  • obsługa recepcji na konferencjach i sympozjach,
  • profesjonalna obsługa eventów i konferencji,
  • odzież reklamowa którą projektujemy i produkujemy pod indywidualne zamówienia.

 

Wybierając nasze usługi masz pewność współpracy z profesjonalistami. Nasza agencja hostess i promotorów składa się tylko i wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych osób, odpowiednio przeszkolonymi przed rozpoczęciem realizacji zleceń dla Ciebie. Możemy więc zagwarantować, że wynajem hostess i promotorów w Piknik Event to skuteczne rozwiązanie dla celów promocyjnych.

 

Mamy za sobą liczne realizacje akcji promocyjnych na terenie całego kraju. Poprzez wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie płynnie koordynować działania dziesiątek hostess i promotorów w jednym czasie. Hostessy i promotorzy są zawsze aktywni w swoich działaniach, posiadają niezbędną wiedzę związaną z aktualnie promowanymi usługami czy produktami. Oferujemy pomoc w realizacji kampanii reklamowych w centrach handlowych, na ulicach, w trakcie targów, eventów, konferencji.

 

Skontaktuj się z nami. Dowiedz się wszystkiego o najlepszych ofertach na wynajem hostess, powierz nam zorganizowanie skutecznych akcji promocyjnych