Animacje dla dzieci

Jak doskonale wiadomo, dzieci potrzebują naszej uwagi niemal w każdym momencie. Jedną z okazji, kiedy jest ona szczególnie ważna są różnego rodzaju imprezy i eventy, na których dorośli dobrze się bawią, ale dzieci już niekoniecznie. Właśnie dlatego pomyśleliśmy o tym, aby w tych momentach zapewnić rozrywkę także najmłodszym uczestnikom. Oferujemy organizację imprez oraz atrakcji dla dzieci w czasie eventów, pikników, festynów i innych wydarzeń. Zapewniamy różnego rodzaju animacje, stanowiska plastyczne, artystyczne, kreatywne, ekologiczne, edukacyjne i wiele, wiele innych – krótko mówiąc wszystko, co sprawi, że dzieci będą się dobrze czuły, a zarazem będą mogły rozwinąć swoje umiejętności.

 
 

Jak to wygląda w praktyce?

 
Przygotowujemy wszystko, co niezbędne – animacje dla dzieci dostosowane do ich wieku, ilości uczestników, a także miejsca imprezy i preferencji naszych klientów. Przygotowując stanowiska dla dzieci zawsze myślimy o tym, żeby animacje, które proponujemy wywołały u nich uśmiech i żeby nasi mali klienci byli z nich zadowoleni, jednocześnie nie zapominając o ich bezpieczeństwie. Pamiętamy też o odpowiednim podejściu do najmłodszych, bo przecież potrzebują oni zupełnie innej rozrywki niż dorośli. Nasze animacje i stanowiska charakteryzują się wysokim profesjonalizmem, zapewniając kształcącą rozrywkę na najwyższym poziomie, która dzieciom na pewno przypadnie do gustu. Dzięki niej eventy przygotowane z myślą o nich będą niezapomnianym przeżyciem. Posiadamy wszystkie niezbędne materiały i narzędzia potrzebne do zorganizowania bezpiecznych i wesołych, a jednocześnie pouczających i rozwijających atrakcji. Są one zawsze najwyższej jakości i dostosowane do wieku uczestników. Dzięki temu animacje dla dzieci, które proponujemy zawsze wywołują uśmiechy na ich twarzach.

 
 

Jakie imprezy organizujemy?

 
Ogólnie rzecz biorąc organizujemy imprezy dla dzieci dostosowane do każdej okazji. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że nie istnieją eventy, których nie można by zorganizować i że niezależnie od okazji dzieci potrzebują uwagi i dobrej zabawy. Dlatego jesteśmy otwarci na każdego rodzaju imprezy. Zdajemy sobie sprawę, że różnego rodzaju eventy, na których świetnie bawią się dorośli, mogą nudzić tych młodszych uczestników. Często jest to dla nich jedynie obowiązek i chcą jak najszybciej wracać do domu. Wychodzimy z założenia, że w takim wypadku warto pomyśleć o organizacji imprezy dla dzieci. Nasza firma wychodzi naprzeciw takim sytuacjom, oferując atrakcje dla najmłodszych. Dzięki temu mogą one spędzić czas w przyjemny sposób, a rodzice mogą spokojnie spędzić czas z pozostałymi dorosłymi uczestnikami imprezy. Z takiego eventu wszyscy z pewnością wyjdą zadowoleni.

 
 

Jak duże imprezy obsługujemy?

 
Zapewniamy atrakcje zarówno na małych kameralnych imprezach, jak i tych dużo większych, w których może uczestniczyć nawet 1500 – 2000 dzieci. Do tej pory wielokrotnie organizowaliśmy imprezy na dużą skalę, między innymi dla pracowników sejmu, w szkołach, dla koncernów, banków i wielu innych organizacji. Wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z rozrywki jaką zapewnialiśmy ich dzieciom.
Zdajemy sobie sprawę, że bardzo ważne jest, by będąc na tak dużej imprezie każde dziecko mogło skorzystać z atrakcji, która przypadnie mu do gustu, a to nie lada wyzwanie. Dlatego starannie dobieramy animacje i proponujemy ich odpowiednią ilość, tak aby żadne dziecko nie czuło się zawiedzione, że nie mogło z czegoś skorzystać. Wymaga to bardzo starannego planowania i stworzenia odpowiedniego projektu, który pozwoli zadowolić wszystkich najmłodszych uczestników, niezależnie od ich ilości.

 
 

Gdzie organizujemy imprezy?

 
W zasadzie w każdym miejscu – na świeżym powietrzu, w siedzibach firm, czy innego rodzaju lokalach – możliwości są nieograniczone. Wiele firm posiada swoje placówki w różnych miastach i chce zorganizować imprezy w każdym miejscu – tutaj również wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wielokrotnie organizowaliśmy imprezy z najróżniejszych okazji w kilku miastach (siedzibach firm, placówkach) równolegle. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedynie takie, które wymagają starannego planowania i dobrej koordynacji.

 
 

Jakie atrakcje zapewniamy?

 
Wybór jest bardzo duży. Nasze doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci pomogło nam udoskonalić nasze metody. Wiemy jakie animacje dla dzieci będą dla nich odpowiednie, a jakie raczej ich nie zainteresują. Stąd też atrakcje, które proponujemy zawsze wywołują uśmiech na twarzy dzieci. Z naszymi rekwizytami i podejściem eventy zorganizowane z myślą o nich mogą być naprawdę niesamowite.
Proponujemy między innymi malowanie twarzy, zabawy z wielkimi bańkami mydlanymi, chustą animacyjną, czy też różnego rodzaju zabawy z balonami, takie jak nadawanie im kształtów zwierząt i innych rzeczy. Dzieci mogą także bawić się na zjeżdżalniach, dmuchanych zamkach, czy torach przeszkód.
Jednak tym co wyróżnia naszą ofertę są stanowiska kreatywne, które pozwalają dziecku rozwijać jego zdolności oraz nabywać nowych umiejętności, a może nawet odnaleźć swoje nowe hobby. Pomagają one dziecku zdobywać nowe doświadczenia, a także sporo pożytecznej wiedzy.
Na przykład korzystając ze stanowisk ekologicznych dzieci mogą pogłębiać swoją wiedzę na temat środowiska w przyjemny i przystępny sposób. Stanowiska artystyczne oferują dzieciom możliwość malowania mandali, czy nauki japońskiej kaligrafii. Na stanowiskach manualnych budują domki dla ptaków, czy budy dla bezdomnych psów. Mogą także stworzyć swój własny las w słoiku albo śnieżne kule, a zimą upiec pierniki na imprezach gwiazdkowych. Oferujemy także stanowiska, na których dzieci mogą przenieść się do wirtualnej rzeczywistości.
To oczywiście tylko nieliczne z mnóstwa animacji, które oferujemy najmłodszym uczestnikom imprezy. Tym, co łączy wszystkie tego typu atrakcje jest fakt, że bardzo dobrze wpływają one na rozwój wyobraźni oraz kreatywności dzieci, a także na ich zdolności manualne i umiejętność współpracy. Przy okazji zabawy przekazujemy wiedzę w bardzo przystępny sposób – dzieci bawią się, a jednocześnie uczą i zdobywają nowe umiejętności.

 
 

Jak wygląda menu cateringowe?

 
Zawsze dbamy o to by dzieci wracały z imprezy najedzone i zadowolone. Wiemy, że różne dzieci mają różne potrzeby, dlatego też starannie dobieramy menu cateringowe w konsultacji z klientem, tak by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Jeśli nasz klient ma sprecyzowany plan odnoście cateringu, zawsze wypełniamy go według jego życzenia. Jeśli z kolei nie wie dokładnie co mógłby zaserwować dzieciom, służymy pomocą i doradzamy w tej kwestii.

 
 

Dlaczego wybrać właśnie nas?

 
Zdajemy sobie sprawę, że organizacja imprez dla dzieci nie jest łatwa. Bardzo często firmy proponują atrakcje, które świetnie wyglądają w ich ofercie, ale w praktyce niestety nie ma to przełożenia na ilość uczestników i dzieci są rozczarowane, że nie mogły z czegoś skorzystać. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiele godzin spędzonych na dokładnym planowaniu pomaga nam uniknąć takich sytuacji.
Różnego rodzaju eventy oraz przygotowanie odpowiednich stanowisk wymagają doświadczenia i odpowiedniego podejścia do dziecka, tak aby było ono zadowolone. My oferujemy to wszystko, a nawet więcej! Naszymi klientami są dzieci, a to wyjątkowo wymagający klienci. Dlatego wszystkie atrakcje, które proponujemy zawsze są na najwyższym poziomie. Ponadto wszystkie zabawy i rekwizyty są bezpieczne dla tych najmłodszych oraz pomagają kształtować i rozwijać ich umiejętności. Skorzystaj z naszych usług, a zajmiemy się organizacją imprezy dla dzieci, której na pewno długo nie zapomną. Wybierając naszą firmę na pewno się nie zawiedziesz, wręcz przeciwnie, zarówno dorośli, jak i dzieci, wyjdą z takiej imprezy bardzo zadowoleni.