Piknik Event - Pikniki firmowe | O nas
16581
page-template-default,page,page-id-16581,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

O nas

Poznaj nas → Piknik Event agencja eventowa z Łodzi

Nasza agencja eventowa Piknik-Event to animatorzy, managerowie, odważni producenci wydarzeń firmowych.
Sprawne działanie i rozbudowana sieć współpracowników pozwala nam na wykonywanie najtrudniejszych zleceń dla naszych Klientów.

organizacja pikników firmowych

Co jest dla nas najważniejsze?

Dobre samopoczucie gości spotkania, klimatyczne miejsce, estetyka dekoracji, jak i przestrzeni samej w sobie. Stawiamy na odpowiednio dobraną oprawę muzyczną i catering, jaki na długo fruwa we wspomnieniach. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na przebieg organizowanych wydarzeń są ludzie – to, kto poprowadzi imprezę, jakie ma doświadczenia i jakimi intencjami się kieruje. Gwarantujemy współpracę z profesjonalistami w tej kwestii. Posiadamy własne zaplecze techniczne, różnorodne urządzenia pneumatyczne, dzięki którym możemy stworzyć intrygujące atrakcje.

W ramach obsługi firm proponujemy również profesjonalnie przygotowanie takich spotkań jak konferencje, szkolenia, sympozja.

Lubimy to, co robimy, sprawia nam to przyjemność, dlatego tak dobrze funkcjonujemy na rynku.  Od ponad 6 lat zajmujemy się organizacją eventów dla firm. I wciąż towarzyszy nam świeża energia! Tworzymy akcje promocyjne, przygotowujemy od strony technicznej: konferencje, szkolenia, jak i pikniki firmowe.

Co takiego możemy przygotować dla Ciebie?

 

Chcesz oderwać swój zespół od codziennych obowiązków i wpuścić do grupy nieco energii tanecznej? Zorganizuj imprezę firmową. Nasz twórczy team pomoże Ci w organizacji przyjęcia, w stworzeniu odpowiedniej aury i warunków do swobodnej zabawy.

organizacja pikników firmowych
organizacja pikników firmowych

Planujemy i realizujemy:

 

♥ imprezy integracyjne – pomagamy zacieśniać więzi wśród pracowników w ramach zabawy dopasowanej do charakteru firmy

 

♥ imprezy plenerowe – czy to w parku czy w ogrodzie, w powietrzu bądź na morzu – organizujemy imprezy plenerowe dla małych i dużych przedsiębiorstw

 

pikniki firmowe i rodzinne – to wspaniała forma realizowania polityki prorodzinnej, na pikniki firmowe zapraszamy rodziny z dziećmi, dla których również przygotowujemy atrakcje, pikniki cechują się swobodną atmosferą i twórczymi zabawami, grami plenerowymi, mającymi zrelaksować pracowników Twojej firmy

 

spotkania firmowe – nieco bardziej oficjalny event, może przyjąć formę warsztatów, konferencji czy szkolenia, to wydarzenia ukierunkowane na edukację, bądź prowadzenie negocjacji

 

  i naprawdę duże eventy PREMIUM – tak duże, że liczba gości przekracza setkę! Tak duże przyjęcia najczęściej spełniają cel wizerunkowy, promują markę, ale i dają pracownikom możliwość identyfikacji z firmą, w której pracują. To na przykład bale pracownicze dużych sieci, jubileusze, uroczyste otwarcia.

Agencja eventowa Łódź – Piknik Event

 

Robimy to, co kochamy. Pomagamy przedsiębiorcom w organizacji atrakcji dla pracowników, klientów i kontrahentów. Wiemy, gdzie, kiedy i do kogo zadzwonić, by wszystkie elementy imprezy wzajemnie się zazębiły i wydarzenie popłynęło w zaplanowanym kierunku wraz z jego uczestnikami!

Poznaj naszą agencję eventową Piknik-Event i daj się namówić na organizację energetycznego eventu!

Skontaktuj się z nami

biuro@piknik-event.pl